Meie uued lõngsordid

Kliki siin, et näha uusi värve.

DROPS ♥ You #4

Seekordne DROPS ♥ You väljaanne on väga mõnus luksuslik lõng, milles segunevad parimad kiud: alpaka, vill ja linane! Üheskoos moodustavad nad väga pehme ja vastupidava,põneva robustse välimuse ja erksa struktuuriga lõnga. Sellel suurepärasel ja pehmel lõngal on delikaatne tviidilik välimus ning võib kasutada kõigeks, alates avaratest sviitritest ja stiilsetest jakkidest, kuni aksessuaarideni - nagu tekid, sallid, mütsid ja kindad. Loo mustreid, laineid või nuppe, või koo lihtsaid disaine ja lase lõngal moodustada tekstuure ja struktuure! Mida iganes teed, tulemus on garanteeritud armas ja soe. DROPS ♥ You on kollektsiooni nimi erinevatele lõngadele, mis ei kuulu meie üldvalikusse, vaid on saadaval piiratud ajal. Uued sordid varieeruvad koostiselt, ketruse meetodi ja jämeduse poolest, aga ühiseks näitajaks on neil kõigil kõrge kvaliteet, on kedratud ühe meie parima tootja poolt ja neil on fantastiline hind – tavaliselt 60 % soodsam, kui teised sarnased saadaolevad lõngad! Toodetud Peruus.

Mustrid lõngale DROPS ♥ YOU

Vaata värvikaarte

DROPS ♥ You #3

Seekordne DROPS ♥ YOU on delikaatne, käsitsi värvitud luksuslik lõng, koostisega 50% alpaka ja 50% vill. Seda võib kududa mitme erineva koetihedusega, lõngagrupist B kuni C-ni, olenevalt millist väljanägemist ja struktuuri soovid. Lõng on kedratud vahelduvalt jämedamaks ja peenemaks, peenikesest Alapakast jämeda Nepalini. Moodusta uhkeid flamé efekte toontoonis värvidega. DROPS ♥ You on kollektsiooni nimi erinevatele lõngadele, mis ei kuulu meie üldvalikusse, vaid on saadaval piiratud ajal. Uued sordid varieeruvad koostiselt, ketruse meetodi ja jämeduse poolest, aga ühiseks näitajaks on neil kõigil kõrge kvaliteet, fantastiline hind ning need on kedratud ühe meie parima tootja poolt!

Mustrid lõngale DROPS ♥ YOU

Vaata värvikaarte

DROPS Cloud

Uus ja põnev heidelõng pehmest beebialpaka ja mõnusast ning soojast meriinovillasegust. Siin on kasutatud uut lõnga valmistamise tehnoloogiat, kus ketruse asemel puhutakse beebialpaka ja meriinovilla kiud torusse kokku. Sellest lõngast rõivad on 30-35% kergemad, kui klassikalised sama jämedusega lõngad. DROPS Cloud - nagu nimigi ütleb - on väga õhuline lõng, mis on mõnus naha vastas. Seetõttu sobib aksessuaarideks, salideks, sviitriteks ja jakkideks, nii tekstuursete, kui ka palmikumustritega. DROPS Cloud lõngast tehtud rõivad ei aja sügelema ja kõik saavad neid kanda! Kuna see on uus lõng, siis ei ole sellele veel mustreid loodud, aga sobivad enamus lõngagrupi E mustrid!

Vaata värvikaarte

DROPS Air

Uus ja põnev heidelõng pehmest beebialpaka ja mõnusast ning soojast meriinovillasegust. Siin on kasutatud uut lõnga valmistamise tehnoloogiat, kus ketruse asemel puhutakse beebialpaka ja meriinovilla kiud torusse kokku. Sellest lõngast rõivad on 30-35% kergemad, kui klassikalised sama jämedusega lõngad. DROPS Air - nagu nimigi ütleb - on väga õhuline lõng, mis on mõnus naha vastas. Seetõttu sobib aksessuaarideks, salideks, sviitriteks ja jakkideks, nii tekstuursete, kui ka palmikumustritega. DROPS Air lõngast tehtud rõivad ei aja sügelema ja kõik saavad neid kanda!

Vaata värvikaarte

DROPS Brushed Alpaca Silk

Luksuslik lõng, mis on eksklusiivne segu pehmest kammitud alpakast ja peenest läikivast siidist! Tõeliselt pehmel DROPS Alpaca Silkil on suursugune värvikaart, kus leidub toone pehmetest beezidest ja hallidest toonidest kuni vapustavate punaste ja lilladeni. Lõng on sulgkerge ja üllatavalt soe, mistõttu sobib nii väikeste, kui suuremate rõivaste tegemiseks ning seda saab kududa suhteliselt kiiresti suuremate varrastega. DROPS Alpaca Silki võib kasutada efektlõngana koos teiste lõngadega pehmema tulemuse saamiseks! Toodetud Peruus.

Vaata värvikaarte

DROPS Cotton Merino

DROPS Cotton Merino on kedratud kõrgekvaliteetsest meriinovillast ja pehmest peenest India puuvillast. Üheskoos loovad need kaks populaarset kiudu suurepärase kombinatsiooni pehmusest, täiuslikkusest ja elastsusest, mille tulemuseks on väga mugavad rõivad, kus koepind on selgelt määratletud ning tulemus on korralik ja ühtlane. Lõng on pehme vastu nahka, mistõttu on eriti sobiv lastele ja beebidele. DROPS Cotton Merino puhul on kasutatud spetsiaalset ketrusmeetodit, mis teeb lõnga eriti kohevaks ja elastseks. See on sobiv struktuursete mustrite, palmikute ja pärlkoe tegemiseks. Merino ja puuvillakiud ei ole kokkukraasitud. Niimoodi tulevad värvimise protsessis iga kiu omadused eriti hästi välja, ning seetõttu on värvid erksamad ja lõng tekstuursem. Lõngas kasutatud merinokiud on 19.5 mikronise läbimõõduga ja kuuluvad "peenete" kiudude hulka. Kudumislõngadeks kasutatud kiud on tavaliselt 17 ja 28 mikroni vahel, kõik alla 23 mikroni loetakse kihelemise vabaks. Nagu kõik meie meriinolõngad, pärineb ka see vill vabapidamisel loomadelt Lõuna-Aafrikas ja Lõuna-Ameerikas. Toodetud Euroopa Liidus. Öko-Tex ® sertifikaadiga.

Vaata värvikaarte